Bilgisayar Gereçleri

Avometre Dijital Ölçü Aleti Multimetre

Avometre Dijital Ölçü Aleti Multimetre Bataryası Bulunmaktadır 3.1/2 LCD aydınlatmalı gösterge , maksimum okuma 1999 Esnek kullanım olanağı için 30 çok yünlü sıra Düşük pil göstergesi Aşırı yükleme koruması DCV : 200m /2/20/200/1000V, ±0.5% AC..

29,82TL Vergiler Hariç: 29,82TL

Balerin Fırça Ve Faraş Seti

Balerin Fırça Ve Faraş Seti ile ufak kırıntı ve döküntüler için elektrik süpürgesi yada gırgırlı süpürge çıkarmanıza gerek kalmayacak. Özellikle mutfakta ve sofranızı toplarken elinizin altındaki en pratik yardımcınız olacak. Balerin görünümü ile ku..

6,77TL Vergiler Hariç: 6,77TL

Candy Laptop Ve Çalışma Sehpası

Rio Candy Hobi sehpası -  Laptop sehpası Ve Çalışma Sehpası Kanepede, yatakta veya yerde  laptop masası,  yemek masası, çalışma masası olarak kullanabilir  veya tablet ve telefon koyma yerini kullanarak film keyfi yapabilirsiniz. Temizliği basitti..

37,28TL Vergiler Hariç: 37,28TL

Kablo Düzenleyici Cırt Cırt (6 Adet)

Kablo Düzenleyici Cırt Cırt (6 Adet) Odanızdaki ya da ofisinizdeki kablo karmaşası gittikçe sinirlerinizi bozuyorsa tam da size göre bir ürünümüz var! Kablo Düzenleyici Cırt Cırt sayesinde artık kablolarınız ortalığı karıştırmayacak. Bu şirin kablo..

7,39TL Vergiler Hariç: 7,39TL

Katlanır Usb Fan Vantilatör

- Bilgisayar Başında Sıcaklamaya Son! - USB Bağlantısıyla Çalışır. - Katlandığında yer kaplamaz  Hangimiz bilgisayar başında saatlerce otururken bunalmıyoruz ki? Gerek sıkıntıdan, gerek iş yoğunluğunun verdiği stresten, gerekse bilgisayarın ver..

12,19TL Vergiler Hariç: 12,19TL

Laptop Soğutucu Ve Yükseltici 4 lü Vantuz Ayaklar

İster masa üstü , isterseniz diz üstü kullanın ,cihazların direk sıcaklarına maruz kalmaktan kurtulacaksınız. Vantuz ayaklar yeterli aralığı sayesinde hava akışının gercekleşmesini sağlar ve cihazların soğuk kalmasına,  Cihazın  performansının düşm..

12,21TL Vergiler Hariç: 12,21TL

Laptop Soğutucu Ve Yükseltici Çapraz Ayaklar

İster masa üstü , isterseniz diz üstü kullanın ,cihazların direk sıcaklarına maruz kalmaktan kurtulacaksınız.   Çapraz ayaklar yeterli aralığı sayesinde hava akışının gercekleşmesini sağlar ve cihazların soğuk kalmasına ve Cihazın  performansının d..

5,41TL Vergiler Hariç: 5,41TL

Masaüstü Ayarlı Usb Mini Vantilatör - Fan

Masaüstü Ayarlı Usb Mini Vantilatör - Fan Yazın kavurucu sıcağında sizin serinliğiniz için çok şık bu ürün! Masaüstü Ayarlı Usb Mini Vantilatör – Fan. Elektriğini Usb den alır kademeli pervanesi ile istediğiniz seviyeye ayarlayabilirsiniz. Pc’nizin..

22,35TL Vergiler Hariç: 22,35TL

Şarj Edilebilir Vantilatör Telefon Tutacaklı Askılı Fan

Çalışma masalarınızda mutlaka bulunması gereken ve bilgisayar başında çalışanlara özel olarak üretilmiş Şarj Edilebilir Vantilatör Telefon Tutacaklı Askılı Fan.   Sıcak havaların artması ile serinlemenize yardımcı olacak vantilatör fanı ofis veya e..

33,89TL Vergiler Hariç: 33,89TL

USB Girişli E-Mail Habercisi Masa Lambası

Zarf şeklinde ilginç, eğlenceli ve şık tasarıma sahip E-mail habercisi bütün e-mail hesaplarınızı sizin yerinize kontrol eder ve yeni mail aldığınızda ışıklı ve sesli olarak size haber verir! Böylelikle e-maillerinizi sürekli kontrol etmek ya da far..

18,29TL Vergiler Hariç: 18,29TL

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)