Pratik Mutfaklar

Pratik ölçü Kaşığı 4 lü Set

 Pratik ölçü Kaşığı 4 lü Set Hamur işlerinde ve tatlı yapımında malzemeleri doğru ölçmek başarılı sonuçlarda büyük önem taşır. Mutfağınızda olması büyük kolaylık sağlayacaktır. İçiçe saklandığından az yer kaplar, yerden tasarruf edersiniz. Özel..

6,10TL Vergiler Hariç: 6,10TL

5 Fonksiyonlu Dönen Süzgeçli Rende Doğrayıcı Dilimleyici Aparat

5 Fonksiyonlu Dönen Süzgeçli Rende Doğrayıcı Dilimleyici Aparat   Ev hanımlarının evde en çok vakit geçirdiği yerlerden bir tanesi mutfaktır   Hal böyle olunca zaman tasarrufu sağlayan ürünler ilgi çekici bir hal alıyor   5 Fonksiyonlu Döner Sü..

61,01TL Vergiler Hariç: 61,01TL

Attach A Trash Kapaklı Çöp Poşeti Tutucu Aparat

Attach A Trash Dolap Kapağı Poşet  Askısı Mutfak tezgahınızda çalışırken çöp kovası arama derdine son. Dolap Kapağına kolayca asılabilir çöp poşetlik, mutfakta işinizi çok kolaylaştıracak. Çöplerinizi direk poşete atın ve işiniz bittiğ..

20,32TL Vergiler Hariç: 20,32TL

Ayarlanabilir Organizer iki Katlı - Dolap Kapağına Asılabilir

Ayarlanabilir Organizer iki Katlı - Dolap Kapağına Asılabilir 2 Katlı Ayarlanabilir Dolap İçi Askılı Detarjanlık Düzenleyici Mutfakta sürekli kullanılan deterjan vs. ürünleri düzenler. Tezgah altı grubu ürünlerinize yer açar. Dete..

14,90TL Vergiler Hariç: 14,90TL

Basmalı El Rondosu - Asorti Meyve, Sebze Doğrayıcı

Pratik basmalı el rondosu ile meyve sebzelerinizi kolayca doğrayabileceksiniz Elektrikli el rondolarının kurulum derdi mevcuttur Kurulum sıkıntısı yaşamadan 3 bıçaklı keskin ürünümüz ile hızlıca doğrama işlemini tamamlayacaksınız Hızlı bir şekilde..

67,78TL Vergiler Hariç: 67,78TL

Bitki Çayı Demleme Süzgeçi

Bitki Çayı Demleme Süzgeci Metal malzeme Pratik ve kullanışlı Bitki çayı demleme aparatı   ..

7,44TL Vergiler Hariç: 7,44TL

Bölmeli Düzenleyici Sepet Caddy - Beyaz

Bölmeli Düzenleyici Sepet Caddy - Beyaz   Geniş bölmeleri sayesinde temizlik ürünlerini koyarak evlerinizde pratik bir ürün olarak kullanabileceğiniz Caddy Bölmeli Düzenleyici Sepet.   Mutfak veya banyolarınızdaki temizlik araç , gereçlerinizi iç..

10,83TL Vergiler Hariç: 10,83TL

Bulaşık ve Sebze Yıkama - Kurutma Süzgeci Evye Süzgeci

Bulaşık ve Sebze Yıkama - Kurutma Süzgeci Evye Süzgeci ; Lavabo kenarına takılarak, bulaşık gereçlerini ve sebze -meyveleri süzer.   Bulaşık ve Sebze Yıkama Süzgeci'ni lavabo kenarına monte ederek ya da lavabo içinde kullanabilirsiniz.   Bulaşıkl..

12,86TL Vergiler Hariç: 12,86TL

Buz Kalıbı İkili 77 Gözlü Kare ve Sosis Tipi

Buz Kalıbı İkili 77 Gözlü Kare ve Sosis Tipi ile ister küp küp buz çıkartın istersenizde minik sosis tipi buz çıkartın..   2 Ayrı buz kalıbı bulunmaktadır. Sosis Tipi Buzluk 22 Adet Gözden Oluşur. Küp Tipi Buzluk 55 Adet Gözden Oluşur. Toplam 77..

12,19TL Vergiler Hariç: 12,19TL

Buz Kalıbı Yapışmaz İnce Kapaklı - Pet Şişelere Özel

Buz Kalıbı Yapışmaz İnce Kapaklı - Pet Şişelere Özeldir. Bu sayede pet şişelere sokmakta zorlandığınız buzlar artık sizi uğraştırmayacak!   İçeceklerinizi buz gibi içebilin diye pratik buz kalıpları! Üstelik buzlarınıza başka kokular karışmadan..

7,44TL Vergiler Hariç: 7,44TL

Buzdolabı Düzenleyici - Şeffaf - Büyük Boy

Buzdolabı Düzenleyici - Şeffaf - Büyük Boy sayesinde artık buzdolaplarınız daha düzenli ve şık.   Özellikler :  Buzdolabınızda düzeni sağlar. Temizlikte pratiklik katar. Seyyar olması ve üstüste konulabilmesi sebebiyle buzdolabınızın her köşe..

18,29TL Vergiler Hariç: 18,29TL

Buzdolabı Düzenleyici - Şeffaf - System Midi

Buzdolabı Düzenleyici - Şeffaf - sayesinde artık buzdolaplarınız daha düzenli ve şık.   Özellikler :  Buzdolabınızda düzeni sağlar. Temizlikte pratiklik katar. Seyyar olması ve üstüste konulabilmesi sebebiyle buzdolabınızın her köşesini özenl..

13,55TL Vergiler Hariç: 13,55TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 130 (11 Sayfa)