Temizlik ve Banyo Gereçleri

Vantuzlu Duş Başlığı Askısı

 Vantuzlu Duş Başlığı Askısı  Dayanıklı ABS Plastikten üretilmiştir, uzun yıllar kullanılabilir. Duvara monte edilebilir, tamamen ayarlanabilir ve kolay kurulumludur. Vantuzlu yapısı sayesinde dilediğiniz zaman söküp farklı bir noktaya takabilirsi..

11,50TL Vergiler Hariç: 11,50TL

2 Fonksiyonlu Esnek Musluk Başlığı Tasarruflu Perlatör

Esnek 8 cm uzunluğundaki plastik hortumu ile İstediğiniz yöne çevirebilirsiniz. Ucunda bulunan başlığı ileri geri iterek suyu ister normal akışta ister tazyikli olarak akmasını sağlayabilirsiniz. Standart lavabo musluk türlerinin hepsine uyum sağla..

14,80TL Vergiler Hariç: 14,80TL

3lü Tüy Toplayıcı Rulo Bant

3'lü Tüy Toplayıcı Rulo Bant  Elbiselerinizde kalan tüy, toz, kepek ve hayvan tüylerini temizlemek için vaktinizi harcamayın! Tüy Toplayıcı rulo bant ile saniyeler için de elbiselerinizi ve eşyalarınızı temiz bir görünüme kavuşturun. Ürün Kullanımı..

10,35TL Vergiler Hariç: 10,35TL

5 Yedekli Tüy Toplama Rulosu

5 Yedekli Tüy Toplama Rulosu Evinizdeki tüylerden kurtulmak artık çok kolay! Ürün Özellikleri Tüy Toplama Rulosu evinizde dökülen hayvan tüyü, saç gibi maddeleri kolaylıkla toplamanızı sağlar.  Fayans, ahşap, halı, koltuk gibi yüzeylerdeki pislik..

19,25TL Vergiler Hariç: 19,25TL

Adonide Askılı Yapışkanlı Sap Tutucu

Adonide Yapışkanlı Sap - Mop Tutucu - Çok Amaçlı Askılı Tutacak Banyo içerisinde fayans yüzeyine sabitleyebileceğiniz süper vakum gücü ve sağlamlığı ile ön plana çıkan Adonide  Askılı Yapışkanlı Sap Tutucu   ürünümüz çok işinize yarayacak! Duş içer..

9,47TL Vergiler Hariç: 9,47TL

Adonide Banyo Askılığı Raflı ve Kancalı Vantuzlu

Banyo içerisinde fayans yüzeyine sabitleyebileceğiniz süper vakum gücü ve sağlamlığı ile ön plana çıkan Banyo Askılığı Raflı ve Kancalı Vantuzlu ürünümüz çok işinize yarayacak! Duş içerisinde karşılaştığınız yer sıkıntısını ortadan kaldıran bu ürün ..

21,01TL Vergiler Hariç: 21,01TL

Askılı Düzenleyici Sepet Trimly

Askılı Düzenleyici Sepet Trimly sayesinde banyonuz , mutfağınız daha duzenli.   Askılı yapısı sayesinde heryere aslılır. Hem şık hem kullanışlı Trimly Askılı Düzenleyici Sepet ile banyonuza , mutfağınıza düzen getirin.   Paket İçeriği :   1 Ad..

10,83TL Vergiler Hariç: 10,83TL

Banyo Kaydırmaz Paspas

Özellikle banyo, tuvalet ve benzeri yerlerde kullanabileceğiniz güvenli tutuş sağlayacak benzersiz bir ürün Çok Amaçlı Banyo İçin Kaydırmaz Paspas ! Banyolarınızda veya düz zemini bulunan herhangi bir yüzeye yerleştirerek kullanabilirsiniz. Herhang..

13,55TL Vergiler Hariç: 13,55TL

Banyo Organizeri - Çok Amaçlı Dörtgen Vantuzlu

Banyonuzda en çok ihtiyaç duyduğunuz şampuan, krem, kese... v.b. gibi malzemeleri bir arada tutacak Banyo Organizeri - Çok Amaçlı Dörtgen Vantuzlu.   Banyolarınızda sürekli elinizin altında bulundurmak istediğiniz malzemelere kolayca ulaşmanızı sağ..

25,74TL Vergiler Hariç: 25,74TL

Banyo Organizeri - Çok Amaçlı Köşe Organizer Vantuzlu

Banyonuzda en çok ihtiyaç duyduğunuz şampuan, krem, kese... v.b. gibi malzemeleri bir arada tutacak Vantuzlu Metal Köşe Banyo Duş Rafı.    Banyolarınızda sürekli elinizin altında bulundurmak istediğiniz malzemelere kolayca ulaşmanızı sağlayacak ve ü..

25,74TL Vergiler Hariç: 25,74TL

Banyo Saklama Kabı - 2 Li Saklama

Banyo masasının üstündeki toparlanamaz dağınıklık tarihe karışıyor Geniş hacim, sağlamlık ve şık yapısı ile banyonuzun ayrılmaz bir parçası olacaktır Havlu, Lif, Makyaj malzemesi, Şampuan vb banyo malzemelerinizi bir arada tutabilirsiniz Ürün özel..

21,66TL Vergiler Hariç: 21,66TL

Banyo Saklama Kabı - 2 Litre

Banyo Saklama Kabı - 2 Litre Banyo masasının üstündeki toparlanamaz dağınıklık tarihe karışıyor Geniş hacim, sağlamlık ve şık yapısı ile banyonuzun ayrılmaz bir parçası olacaktır Havlu, Lif, Makyaj malzemesi, Şampuan vb banyo malzemelerinizi bir ..

8,13TL Vergiler Hariç: 8,13TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 97 (9 Sayfa)