Sağlık Gereçleri

9 Bilyeli Masaj Eldiveni

Günün tüm yorgunluğunu eve geldiğinizde bir kenera itin ve bilyeli masaj eldiveni ile rahatlamaya hazır olun!   Üzerinde yer alan ve 360 derece dönebilen 9 adet metal bilye ile doğru masaj noktaları üzerine yoğunlaşarak daha kolay rahatlamanızı sağ..

25,74TL Vergiler Hariç: 25,74TL

Bilek Güçlendirme Yayı (2li Set)

Bilek Güçlendirme Yayı (2li Set) El ve ön kol adalenizin kuvvetlenmesi ve biceps kasınızın daha fazla gelişmesini istiyorsanız bu ürün tam size göre. Daha güçlü ve daha güzel görünen kollara sahip olmak için Bilek Güçlendirme Aleti karşınızda! Çalı..

12,86TL Vergiler Hariç: 12,86TL

Bokoma Kafa Masaj Aleti

Müthiş bir kafa masajı sizi bekliyor. Göründüğünden çok daha etkili bir ürün karşınızda duruyor! Bokomayı kafanıza yerleştirip kafa derinize yavaşca masaj yapmaya başlayınca, Bokoma kafa derisindeki tüm sinirleri uyararak vücuda rahatlama hissi v..

6,77TL Vergiler Hariç: 6,77TL

Burun Düzeltici ve Şekillendirici

Amerika'da bestseller olmuş, yüzlerce satış kanalında uzun süredir yer alan ve satış rekorları kıran burun kaldırıcı ve güzelleştirici Nose - Up şimdi Türkiye? de!   Burun yüzün merkezinde yer aldığı için çok dikkat çekmektedir. Nose-Up burnunuzu i..

7,44TL Vergiler Hariç: 7,44TL

Buz Torbası - Yakmaz

Buz Torbası Ağrılarınızı gidermede kullanacağınız Buz Torbası!   Rüzgarda çarpıldınız, akşamdan kalmasınız ya da ayağınızı burktuğunuzda buz ile kompres yapmak için Buz Torbasını kullanabilirsiniz. Darbelere, morluklara karşı buz ile müdahale ede..

26,66TL Vergiler Hariç: 26,66TL

Çocuk Odası Isı Ve Nem Ölçer Termometre

Çocuk Odası Isı Ve Nem Ölçer Termometre  ile artık bulunduğunuz yerin hava sıcaklığı ve nem derecesini görmek artık çok kolay! Araba Göstergesi Şeklinde Tasarlanmış Olup Bebek, Çocuk Odalarında , Kreş , Anaokulu Gibi Yerlerde , Evinizde, ofisinizde,..

29,82TL Vergiler Hariç: 29,82TL

Desenli Buz Torbası - Soğuk Kompres Torbası

Desenli Buz Torbası - Kapaklı Soğuk Kompres Torbası - Yakmaz Buz torbasını buzluğa koyduktan sonraki en büyük sorun buz parçalarının etrafa sıçramasıdır. Bunun için geliştirilmiş olan Tıbbi Buz Torbası sayesinde buzları kırılmadan işlemlerinizi yapa..

26,66TL Vergiler Hariç: 26,66TL

Dezenfektan Steril Bez Dezenfeksiyon Yüzey Bezi

Dezenfektan Steril Bez Dezenfeksiyon Yüzey  Bezi   Günümüzde zamanımızın önemli bir kısmı hastaneler , AVM'ler, işyerleri, oteller, restoranlar, okullar, toplu ulaşım araçları gibi kapalı ve kalabalık ortamlarda geçiriyoruz   Yurtiçi ve yurtdışı ..

119,31TL Vergiler Hariç: 119,31TL

Dezenfektan Steril Bez Dezenfeksiyon Yüzey Bezi - Maxi

Dezenfektan Steril Bez Dezenfeksiyon Yüzey  Bezi - Maxi   Günümüzde zamanımızın önemli bir kısmı hastaneler , AVM'ler, işyerleri, oteller, restoranlar, okullar, toplu ulaşım araçları gibi kapalı ve kalabalık ortamlarda geçiriyoruz   Yurtiçi ve yu..

134,22TL Vergiler Hariç: 134,22TL

Dijital Ateş Ölçer Termometre

Yıllarca civalı cam termometreler sağlık dolaplarının vazgeçilmeziydi. Bugün bunların yerini dijital termometreler aldı. Dijital termometreler vücut sıcaklığını, elektronik olarak 60 saniye veya daha kısa zamanda ölçer. Bunlar ağız, koltuk altı veya..

27,10TL Vergiler Hariç: 27,10TL

Dijital Beden Derecesi - Çocuk

Yıllarca civalı cam termometreler sağlık dolaplarının vazgeçilmeziydi. Bugün bunların yerini dijital termometreler aldı. Dijital termometreler vücut sıcaklığını, elektronik olarak 60 saniye veya daha kısa zamanda ölçer. Bunlar ağız, koltuk altı v..

17,62TL Vergiler Hariç: 17,62TL

El Dezenfektanı

El Dezenfektanı    Yaygın olarak görülen zararlı mikrop ve bakterileri 15 saniyede öldürür Sabun ve su mevcut olmadığında mükemmel bir alternatif   Uygulama Şekli :   Ellere uygulayın ve kurumasını bekleyin   Uyarı: Gözlere ve hasar görmüş..

13,55TL Vergiler Hariç: 13,55TL

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 45 (4 Sayfa)